Logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach

Szkolenie w ramach projektu ,,Ja w Internecie''

W dniach 11-12.06.2019r. w świetlicy Klubu Integracji Społecznej GOPS w Pieckach odbyło się szkolenie pracowników GOPS z zakresu podniesienia kompetencji cyfrowych w ramach projektu ,, Ja w Internecie''. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych''
Tematyka szkolenia:
1.Rodzic w internecie
2.Działam w sieciach społecznych
3.Moje finanse i transakcje w sieci
4. Rolnik w sieci

Wiedza zdobyta na szkoleniu umożliwiła m.in. korzystanie z usług publicznych online, poruszanie się w portalach społecznościowych  czy wykorzystanie Internetu do wykonywania opłat. W ramach projektu na potrzeby szkolenia  Gmina Piecki zakupiła komputery przenośne ,które po szkoleniu będą nadal służyć mieszkańcom Piecek.

Projekt jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Działania 3.1 ,,Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych''

Sporządził:
Dominik Lebiedź