Witamy na stronie
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pieckach
Back
Next
COFNIJ-->
KLUBIK PROFILAKTYKI POZYTYWNEJ DZIECKA I RODZICA
2020
W dniu 4 sierpnia 2020 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach w ramach działań Letniego Klubiku Profilaktyki Pozytywnej Dziecka i Rodzica odbyło się  kolejne spotkanie z dziećmi i ich rodzicami.
Rodzice spotkali się z panią psycholog, która udziela konsultacji w Punkcie Konsultacyjno- Informacyjnym. Spotkanie miało formę warsztatów nt.: "Jak dbać o prawidłowy rozwój dziecka" i "Zagrożenie w sieci".  Temat został wybrany nieprzypadkowo, gdyż zagrożenie wirusem COVID-19 zmieniło codzienne życie w rodzinach. Dzieci pozostające w domach o wiele częściej sięgają po telefon czy komputer, a co za tym idzie są narażone na wiele niebezpieczeństw w sieci oraz uzależniają sie od tych urządzeń.
W czasie kiedy rodzice uczestniczyli w spotkaniu z psychologiem dzieci brały udział w warsztatach kulinarnych pt.: "Małe co nie co dla taty i mamy". Dzieci piekły ciasteczka i paszteciki. Spotkanie zakończyło sie degustacją wypieków.
Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 4 sierpnia (1) Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 4 sierpnia (2)