Witamy na stronie
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pieckach
Back
Next
COFNIJ-->
KLUBIK PROFILAKTYKI POZYTYWNEJ DZIECKA I RODZICA
2020
W dniu 30 lipca 2020 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach w ramach działań Letniego Klubiku Profilaktyki Pozytywnej Dziecka i Rodzica odbyło się  kolejne już spotkanie rodziców z dziećmi.
W czasie spotkania rodzice uczestniczyli w warsztatach mających na celu podniesienie kompetencji opiekuńczo - wychowawczych. Podczas spotkania  pedagog przekazał rodzicom informacje o sposobach budowania i umacniania więzi między rodzicami i dziećmi oraz uczył umiejętności stawiania granic. W czasie kiedy rodzice uczestniczyli w warsztatach ich pociechy pod okiem asystenta rodziny uczyły się samodzielnie przygotowywać prosty ciepły posiłek. Wspólne przygotowanie posiłku stało się  świetną okazją do rozmów min, o cyberprzemocy. Spotkanie zakończyło się wspólnym posiłkiem rodziców i dzieci. 
Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 30 lipca (1) Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 30 lipca (2) Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 30 lipca (3) Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 30 lipca (4)
Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 30 lipca (5) Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 30 lipca (6)