Witamy na stronie
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pieckach
Back
Next
ŚWIETLICA OPIEKUŃCZA "MROWISKO" PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W NAWIADACH
2019
COFNIJ -->
WAKACYJNE ZABAWY Z POMYSŁEM

Dzieci rozpoczęły wakacje, ale placówka wsparcia dziennego prowadzona przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach działa bez przerwy i zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Spotykamy się w Nawiadach, Goleni, Głognie i Pieckach. Dokładny harmonogram zajęć dostępny jest na stronie internetowej GOPS Piecki.  Mamy ciekawe pomysły i aktywnie spędzamy czas wolny. Dużą frajdę sprawiło nam wykonanie wulkanów, z których wylewała się lawa. Nawet w czasie deszczu można się dobrze bawić, co udowodniły dzieci i młodzież z Goleni podczas wspólnego spotkania na placu zabaw. Nie ma złej pogody, jeżeli mamy chęć do działania.

Zapraszamy do nas!!!
Wakacyjne zabawy z pomyslem (1) Wakacyjne zabawy z pomyslem (2) Wakacyjne zabawy z pomyslem (3) Wakacyjne zabawy z pomyslem (4)
Wakacyjne zabawy z pomyslem (5) Wakacyjne zabawy z pomyslem (6) Wakacyjne zabawy z pomyslem (7) Wakacyjne zabawy z pomyslem (8)
Wakacyjne zabawy z pomyslem (9) Wakacyjne zabawy z pomyslem (10) Wakacyjne zabawy z pomyslem (11) Wakacyjne zabawy z pomyslem (12)
Wakacyjne zabawy z pomyslem (13)