Witamy na stronie
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pieckach
Back
Next
STRONA GŁÓWNA-->
AKTUALNOŚCI 2019
„Rodzina jest miłością i radością”- konkurs plastyczny
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach w ramach XXI Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny ogłosił konkurs plastyczny pn. „Rodzina jest miłością i radością” kierowany do dzieci i młodzieży z placówki wsparcia dziennego- świetlicy opiekuńczo- wychowawczej „MROWISKO” w Nawiadach oraz uczestników Klubiku Profilaktyki Pozytywnej w Pieckach. Informacje o konkursie, którego koordynatorem jest Iwona Malewska- Nowak przekazane zostały dzieciom przez asystentów rodziny.

Do konkursu przystąpiło 15 dzieci, które wykonały 14 prac.

Wyniki konkursu i nazwiska laureatów już wkrótce na naszej stronie!!!


14.06.2019
Iwona Malewska - Nowak
Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (1) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (2) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (3) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (4)
Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (5) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (6) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (7) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (8)
Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (9) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (10) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (11) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (12)