Witamy na stronie
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pieckach
Back
Next
STRONA GŁÓWNA-->
KLUBIK PROFILAKTYKI POZYTYWNEJ DZIECKA I RODZICA
2020/2019/2018
Profilaktyka na wesoło pod hasłem; ,, Pieśni czas łączy nas”

spotkanie z artystą oraz warsztaty muzyczne w stylu country z Cezarym Makiewiczem w GOPS w Pieckach
W dniu 26 stycznia 2018 r. w Klubie Integracji Społecznej działającym w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach odbyło się spotkanie ze znanym artystą, muzykiem i autorem wielu tekstów  piosenek, Panem Cezarym Makiewiczem. Spotkanie miało na celu rozbudzenie zainteresowań muzycznych dzieci, zachęcić do śpiewania, do nauki gry na gitarze.
Więcej-->
Piesni czas laczy nas (4)
Warsztaty wielkanocne dla dzieci i rodziców.

16 marca 2018r. w Klubiku Profilaktyki Pozytywnej w świetlicy GOPS Piecki odbyły się warsztaty wielkanocne zorganizowane przez asystentów rodzin. Były one okazją do wspólnego spotkania rodzin oraz wymiany doświadczeń związanych ze świętami wielkanocnymi. Podczas zajęć dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały stroiki wielkanocne, które będą ozdobą wielkanocnych stołów w domach rodzinnych.
Warsztaty wielkanocne (11) Warsztaty wielkanocne (16)
Więcej-->
Więcej-->
Dzien Matki 2018 (1) Dzien Matki 2018 (7)
Dzień Matki

W piątek 01 czerwca 2018 r. w świetlicy GOPS Piecki odbyło się spotkanie uczestników Klubiku Profilaktyki Pozytywnej i ich rodziców zorganizowane z okazji Dnia Matki.
„Rodzina jest miłością i radością”- konkurs plastyczny
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach w ramach XXI Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny ogłosił konkurs plastyczny pn. „Rodzina jest miłością i radością”
Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (1) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (2)
Więcej-->
„BADŹMY RAZEM” - wyjazd rodzinny

Dnia 05 czerwca 2019r. asystenci rodziny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach, w ramach XXI Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny oraz realizacji Gminnego Programu Wspierania Rodziny zorganizowali wyjazdowe spotkanie teatralne dla rodzin z terenu Gminy Piecki pod hasłem „BĄDŹMY RAZEM”,
Więcej-->
Badzmy razem (2)
Warsztaty wielkanocne z asystentami rodziny w GOPS Piecki

Dnia 04 kwietnia 2019r w świetlicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach odbyły się warsztaty wielkanocne dla rodzin z dziećmi, które zostały przeprowadzone przez asystentów rodzin.
Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (1) Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (7)
Więcej-->
PIECZENIE PIERNICZKÓW Z ASYSTENTAMI RODZIN

Dnia 19 grudnia 2018r. w świetlicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach asystenci rodzin zorganizowali spotkanie przedświąteczne, na które zaprosili rodziny z dziećmi.
Pieczenie pierniczkow 19.12 (1) Pieczenie pierniczkow 19.12 (5)
Więcej-->
RACJONALNE GOSPODAROWANIE BUDŻETEM DOMOWYM

        Dnia 06 grudnia 2018r. w świetlicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach, asystenci rodzin: Elżbieta Niedźwiecka oraz Iwona Malewska- Nowak realizując zadania wynikające z Ustawy z dnia 9 czerwca 2011 o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
RACJONALNE GOSPODAROWANIE BUDZETEM DOMOWYM (2) RACJONALNE GOSPODAROWANIE BUDZETEM DOMOWYM (3)
Więcej-->
Agresja nowe tabu
Zaproszenie - Dziecko w szkole1
ZAKOŃCZENIE PROFILAKTYCZNEJ AKCJI WAKACYJNEJ pod hasłem "Międzypokoleniowo radośnie i zdrowo"

Dnia 31 sierpnia 2018 roku pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach i członkowie Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowali w Dłużcu zakończenie Profilaktycznej Akcji Wakacyjnej
Zakonczenie PAW (8) Zakonczenie PAW (15)
Więcej-->
MOJA MAŁA OJCZYZNA
   
W ramach Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2017-2020, dnia 03 września 2018r. odbyło się spotkanie integracyjne dla rodzin z dziećmi zorganizowane przez asystentów rodzin zatrudnionych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach, którego celem było organizowanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego skierowanych do całych rodzin, poznawanie środowiska przyrodniczego oraz bogactwa lokalnej kultury.
Moja mala ojczyzna (7) Moja mala ojczyzna (11)
Więcej-->
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach serdecznie zaprasza na  czwarte już seminarium pn.  "Nastolatki"  inspirujące dla rodziców i opiekunów w GOPS w Pieckach według filozofii Juula.

Prowadząca seminarium jest  certyfikowaną trenerką Familylab Polska

Seminarium odbędzie się w dniu 10.08.2018 r. (piątek) w godzinach 10.00 - 13.00  w świetlicy GOPS w Pieckach
W dniu 15 marca 2018 r. w świetlicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach, pod patronatem Family-Lab Polska odbyły się zajęcia w formie seminarium inspirującego wg J. Juula duńskiego terapeuty rodzinnego ,,Sztuka mówienia „nie” z czystym sumieniem”.
Więcej-->
Seminarium w GOPS 2018_3
ZDROWO I PRZEBOJOWO W ZIMOWYM NASTROJU

Dnia 01 lutego 2018r. dzieci uczęszczające do placówki wsparcia dziennego- świetlicy opiekuńczo- wychowawczej „Mrowisko” w Nawiadach, uczestnicy Klubiku Profilaktycznego oraz Punktu Wolontariatu działającego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach wzięli udział w wycieczce do Mrągowa
Zdrowo i przebojowo (3) Zdrowo i przebojowo (7)
Więcej-->
KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY „Rodzina jest miłością i radością”

10 czerwca 2019r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pn. „Rodzina jest miłością i radością” organizowany w ramach XXI Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny.  Komisja konkursowa, w skład której wchodzili pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach:
WMDR 2019 (10)
Więcej-->
WARSZTATY GARNCARSKIE

Dnia 05 lipca 2019r. w ramach zajęć Klubiku Profilaktyki Pozytywnej działającego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach dzieci wraz z wychowawcą odwiedziły Muzeum Regionalne im. W. Dermackiej w Pieckach.
Garncarstwo (1) Garncarstwo (9)
Więcej-->
,,Wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale”

W ramach ,,Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2017 - 2020” i działania Klubiku Profilaktyki Pozytywnej Dziecka i Rodzica asystenci rodziny w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach zorganizowali bal karnawałowy dla rodzin z dziećmi .
Więcej-->
LETNI KLUBIK PROFILAKTYKI POZYTYWNEJ DZIECKA I RODZICA

Letni Klubik Profilaktyki Pozytywnej Dziecka i Rodzica jest realizowany w ramach Gminnego Programu Wspierania Rodzin na 2017-2020 rok oraz Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2020 rok. 
Celem tych działań jest wzmocnienie więzi rodzinnych, mocnych stron rodziny, niwelowanie słabych stron, nabywanie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które spotykają zarówno rodzica, jak i dziecko. Przedstawienie oferty konstruktywnego spędzania wolnego czasu, przedstawienie zagrożeń wynikających z korzystania z internetu.

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ -->
23 lipca rozpoczęły się działania w ramach Letniego Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica.
Dzieci i rodzice wzięli udział w zabawach integracyjnych, w których musieli odpowiadać na  pytania dotyczące codziennego życia w rodzinie. 
Więcej -->
W dniu 30 lipca 2020 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach w ramach działań Letniego Klubiku Profilaktyki Pozytywnej Dziecka i Rodzica odbyło się  kolejne już spotkanie rodziców z dziećmi.
W czasie spotkania rodzice uczestniczyli w warsztatach mających na celu podniesienie kompetencji opiekuńczo - wychowawczych.
Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 30 lipca (1) Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 30 lipca (5)
Więcej -->
W dniu 4 sierpnia 2020 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach w ramach działań Letniego Klubiku Profilaktyki Pozytywnej Dziecka i Rodzica odbyło się  kolejne spotkanie z dziećmi i ich rodzicami.
Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 4 sierpnia (1) Letni Klubik Profilaktyki Dziecka i Rodzica - 4 sierpnia (2)
Więcej -->