Witamy na stronie
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pieckach
Back
Next
STRONA GŁÓWNA-->
AMATORSKA GRUPA TEATRALNA "ISKIERKA NADZIEI"
Więcej-->
Bezpieczny Senior - zapraszamy na spotkanie

Osoby starsze, które są samotne, schorowane i ufne narażone są w większym stopniu na działania ze strony przestępców. Padają ofiarami oszustów, naciągaczy i złodziei. Dlatego, by ograniczyć liczbę tego typu zdarzeń oraz im zapobiec Policjanci wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pieckach od października realizują profilaktyczno-edukacyjne działania pn. „Bezpieczny Senior”.
Podziękowania dla zespołu Iskierka Nadzieji za udział w XXXII Wojewódzkim Przeglądzie Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach.
Podziekowania Iskierka
W sobotę (26.11.2016) Stowarzyszenie Active Seniors in Piecki „Iskierka Nadziei” zorganizowało biesiadę andrzejkową. W spotkaniu wzięło udział 97 osób.

Prezes stowarzyszenia Zofia Chrostek, przywitała władze gminy Piecki, dyrektor GOKSiR Izabelę Kozyra-Cybulską, kierowniczkę GOPS w Pieckach Teresę Nowacką, redaktor naczelną „Kuriera Mrągowskiego” Joannę Turowską, przybyłych gości, sympatyków oraz stowarzyszenia, organizacje i osoby wspierające „Iskierkę Nadziei”. Biesiadnicy zasiedli przy kolorowych i suto zastawionych stołach.
Więcej-->
Spotkanie opłatkowe w Pieckach

Wczoraj, 9 grudnia w Rezydencji w Pieckach odbyło się spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Active Seniors In Piecki czyli powszechnie znanego w regionie Zespołu pod nazwą "Iskierka Nadziei". W spotkaniu udział wzięli również sympatycy Zespołu i zaproszeni goście.
Więcej-->
Spotkanie oplatkowe (1)
W dniu 16.01.2017 r. w świetlicy GOPS Piecki spotkali się członkowie Stowarzyszenia Active Senior in Piecki „Iskierka Nadziei” aby podsumować rok 2016. W trakcie spotkania odwiedziła nas grupa dzieci ze świetlicy „Mrowisko” z Nawiad ze swą opiekunką Panią Renatą Minkiewicz i Podharcmistrzem Grzegorzem Piątkiem
Więcej-->
Więcej-->
Nawiady 26.01 (10)
Jakubowo (11)
Stowarzyszenie Zwykłe - Active Seniors In Piecki Zespół „Iskierka Nadziei” 26 stycznia 2017r. o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Nawiadach dla dzieci ze świetlicy „Mrowisko”, Grona Pedagogicznego i Rodziców, oraz 29 stycznia br. o godz.14.00 w świetlicy Jakubowo, przy licznym udziale mieszkańców i zaproszonych gości, wśród których była także Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury „Pegaz” Pani Izabela Kozyra- Cybulska, przedstawiło Jasełkę pt.: ”Historia z Betlejem”. Występ zaproszonej „Iskierki Nadziei” połączony był z blokiem kolędowym pt.: „Kolędować Małemu” w opracowaniu muzycznym mgr. Stanisława Czejdo.
TAK OBCHODZONO DZIEŃ MĘŻCZYZNY W ISKIERCE NADZIEI - ACTIVE SENIOR
Iskierka - Dzien Mezczyzny (4)
Więcej-->
Seniorzy z Piecek nie próżnują. Tym razem ruszyli w rejs po mazurskich jeziorach.

Członkowie Stowarzyszenia "Iskierka Nadziei" z pasją realizują projekt pt. "Wiosna w jesieni życia". We wtorek (11.06.2019), z grupą zaprzyjaźnionych seniorów z Mrągowa i Rozóg, ruszyli w rejs statkiem na trasie Mikołajki - Ryn - Mikołajki.
Więcej-->
,,Seniorzy -Seniorom'' w Bobrówku

W dniu 27.05.2019, w ramach Warmińsko -Mazurskich Dni Rodziny  pod hasłem ,,Małżeństwo -Dobre relacje -Silna rodzina''  Klub Integracji Społecznej  działający w strukturach  GOPS w Pieckach  zorganizował w Bobrówku z uczestnikami KIS spotkanie pn. ,,Seniorzy -Seniorom''
Seniorzy seniorom (2) Seniorzy seniorom (3)
Więcej-->
Jubileusz 10 - lecia istnienia "Iskierki Nadzei" - Gratulacje i podziękowania od pracowników GOPS Piecki
Gratulacje - Iskierka Nadzeii Jubileusz Iskierki Nadzei (2)
17 grudnia 2019 r. w świetlicy w GOPS w Pieckach odbyła się wigilia  przygotowana przez seniorów z grupy teatralnej "Iskierka Nadzei".
Więcej-->
W konkursie „Aktywny senior/seniorka na Warmii i Mazurach” w 2020 roku wyróżniona została Pani Zofia Chrostek założycielka i inicjatorka zespołu Iskierka Nadzieii w Pieckach.
Generacja - Magazyn środowisk osob starszych - z artykułem o Pani Chrostek
Materiał filmowy z rozdania nagród - Senior 26.11.2020
Międzynarodowy Dzień Osób Starszych - 2021

Dzień Seniora obchodzony jest 1 października jako Międzynarodowy Dzień Osób Starszych,  Właśnie z tej okazji w dniu 5 października 2021 roku Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach w ramach projektu socjalnego „Łączymy pokolenia-Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych 2021r.” zorganizował spotkanie.
Wszystkich zaproszonych gości powitała pani Zofia Chrostek ,Liderka „Iskierek Nadziei”.
Więcej-->
Spotkanie z „Iskierką Nadziei” w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach
          
W dniu 14 listopada 2022 r. jak  w każdym roku przypada Ogólnopolski Dzień Seniora, którego celem jest integracja środowiska osób starszych
Więcej-->
Bliskie spotakania seniorów

Przebywając na Mazurach, w sobotę (19.11) w Pieckach gościł klub seniora „Zgoda” ze Skierniewic. W sali GOPS-u odbyło się spotkanie integracyjne, na którym śpiewano i tańczono w rytmie ludowych melodii.
Więcej-->