DNI RODZINY
Witamy na stronie
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pieckach
Back
Next
STRONA GŁÓWNA-->
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSACH
w ramach Lokalnych obchodów XXII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem  ,,Dni Rodziny w Gronie Rodziny”
Więcej-->
KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY „Rodzina jest miłością i radością”

10 czerwca 2019r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pn. „Rodzina jest miłością i radością” organizowany w ramach XXI Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny.  Komisja konkursowa, w skład której wchodzili pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach:
WMDR 2019 (10)
Więcej-->
„Rodzina jest miłością i radością”- konkurs plastyczny
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach w ramach XXI Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny ogłosił konkurs plastyczny pn. „Rodzina jest miłością i radością”
Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (1) Rodzina jest miloscia i radoscia konkurs plastyczny (2)
Więcej-->
Lokalne Obchody w Ramach XXI Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny  Pod  Hasłem 
Małżeństwo - Dobre Relacje-Silna Rodzina
Biuletyn XXI Dni Rodziny Plakat XXI Dni Rodziny
Planowane wydarzenia -->
MIĘDZYPOKOLENIOWO- RADOŚNIE I ZDROWO- lokalne obchody XX WARMIŃSKO- MAZURSKICH DNI RODZINY pod hasłem „RODZINA-DOM-OJCZYZNA”

Dnia 07 czerwca 2018r. przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach odbyły się  lokalne obchody XX WARMIŃSKO- MAZURSKICH DNI RODZINY  pod hasłem „RODZINA-DOM-OJCZYZNA”.
XX Warminsko-Mazurskie Dni Rodziny (2) XX Warminsko-Mazurskie Dni Rodziny (10)
Więcej-->
XX WARMIŃSKO - MAZURSKIE DNI RODZINY
pod hasłem:
„RODZINA-DOM-OJCZYZNA”
      Turniej Rodzinny
"Międzypokoleniowo -Radośnie i Zdrowo"
pod patronatem Wójt Gminy Piecki
Agnieszki Kurczewskiej

7 czerwca 2018 r.
Rodzina-Dom-Ojczyzna
Wizyta w Olsztynie

W dniu 27.10.2017r w Olsztynie odbyło się uroczyste podsumowanie  XIX Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”
Wizyta W Olszynie (3)
Więcej-->
INFORMACJE NA TEMAT PLANOWANYCH WYDARZEN XVIII WARMINSKO MAZURSKICH DNI RODZINY
Dzień Dziecka

      W dniu 02.06.2016 przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach w ramach XVIII Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny został zorganizowany Dzień Dziecka dla dzieci uczęszczających do Placówek Wsparcia Dziennego działających na terenie gminy Piecki.
      Dzieci zaprezentowały rodzicom i zgromadzonym gościom pokaz taneczny zumby. Wszyscy przyłączyli się do tego energicznego tańca. Uczestnicy zabawy wzięli udział w przygotowanych przez wychowawców atrakcjach: torze przeszkód, malowaniu twarzy, wędce szczęścia. Imprezę swoją obecnością uatrakcyjnili Seniorzy z „Iskierki Nadziei”, którzy zaśpiewali piosenki. Dzieci z zaciekawieniem słuchały czytanych bajek.
      Na koniec dzieci dostały słodki poczęstunek oraz drobne nagrody za udział w konkursach.  Wszystkim dziękujemy za pomoc.
sporządziła: Giers Justyna
Dzien dziecka 02.06 (1) Dzien dziecka 02.06 (2)
Dzien dziecka 02.06 (3)
W dniu 23 października b.r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość Podsumowania XVII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny.
Honorowy patronat nad uroczystością objął Marszałek Województwa Warmińsko - Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, Wojewoda Warmińsko - Mazurski Marian Podziewski i Metropolita Warmiński ks. abp Wojciech Zięba. Głównymi prelegentami konferencji była pani Wiesława Przybysz Dyrektor ROPS oraz Zbigniew Połoniewicz  Przewodniczący Rady ds. Rodzin Woj. Warm. - Mazur. Atrakcją uroczystości był film ,, Inferno Amore: nie milcz na mnie" w wykonaniu młodzieży. Wręczono wyróżnienia i nagrodzenia laureatom konkursu ,, Ośmiu- wspaniałych", konkursu plastycznego i literackiego.
Na tej wspaniałej uroczystości byliśmy   20 osobową grupą. Uczestnikami wyjazdu, byli przedstawiciele szkół, ŚDS, GOPS,Urządu Gminy, seniorzy z ,, Iskierki Nadziei" oraz młodzież zaangażowana w wolontariat. W tym roku organizatorzy obchodów XVII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny pierwszy raz wyróżnili lokalne samorządy i koordynatorów oraz wręczyli podziękowania za zaangażowanie. Wyróżnienie  złożone na ręce Pani Sekretarz Gminy Piecki Bożeny Wołkowicz, otrzymała Pani Wójt Gminy Piecki Agnieszka Kurczewska. Podziękowanie za organizację Zakończenia XVII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny, które odbyło się 12 czerwca b.r. w Pieckach otrzymała Teresa Nowacka - kierownik GOPS. Młodzież w koszulkach z napisem ,, Pomocna Dłoń - wolontariat Piecki" , aktywnie brała udział w spotkaniu. Na zlecenie organizatorów wolontariusze robili dokumentację fotograficzną tego wydarzenia i promowali Gminę Piecki, a także hasło ,, Rodzina Drogowskazem Życia". Podczas uroczystości prezentowane były przedsięwzięcia, które  w ramach tegorocznych Dni Rodziny odbywały się na terenie całego województwa i poszczególnych powiatów.
W listopadzie b.r. w Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się spotkanie przygotowujące do obchodów kolejnych XVIII Dni Rodziny , które będą organizowane w 2016 r.

Bardzo dziękuje wszystkim współorganizatorom tegorocznych lokalnych Dni Rodziny
Teresa Nowacka
Obraz (4) Obraz (6)
Zakończenie XVII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem "Rodzina drogowskazem życia" w Gminie Piecki
Prezentacja ------------>
Gratulacje i życzenia dla uczestników i organizatorów uroczystego zakończenia Obchodów XVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny
Podziękowania za zaproszenie do udziału w uroczystym Zakończeniu Obchodów XVII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny i gratulacje dot. organizacji tego przedsięwzięcia, wpłynęły również od pani Teresy Ogrodzińskiej Prezeski Zarządu Fundacji Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego w Warszawie, cytujemy

" Bardzo cieszyłam się na to spotkanie, bo Fundacja Komeńskiego od lat współpracuje z Gminą Piecki i jesteśmy pełni podziwu dla konsekwentnych działań tworzących coraz lepsze warunki rozwojowo edukacyjne dla najmłodszych obywateli gminy.

Dla nas szczególnie ważna jest otwartość Pani Wójt i społeczności Gminy Piecki na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań - takich jak pilotowany obecnie Program "Lokalny system wsparcia dla rodzin z małymi dziećmi" obejmujący pomocą wszystkie rodziny, także te przeżywające różnorodne trudności.

Jestem przekonana, że dobre doświadczenia tego Programu zainspirują inne gminy do pochylenia się nad potrzebami rodzin z małymi dziećmi."


oraz serdeczne słowa skierował do nas również Pan Prof.dr hab. Lucjan Jędrychowski (Vice-Przewodniczący Rady ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego)

"Wdzięczny jestem za zaproszenie mnie na uroczystość zakończenia XVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.
Gratuluję Władzom Samorządowym organizacji tak ważnego dla rodzin naszego regionu, przedsięwzięcia.Życzę wspaniałych, niezapomnianych przeżyć, oraz wielkiego samozaparcia w dalszym działaniu na rzecz polskich rodzin."

DSC01831
Głównym organizatorem zakończenia XVII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem: "Rodzina Drogowskazem życia", które odbyły się 12 czerwca w gminie Piecki, był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach.

Współorganizatorzy: Urząd Gminy, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji ,, Pegaz",Zespół Szkół w Pieckach, Środowiskowy Dom Samopomocy, Przedszkole Samorządowe, Stowarzyszenie Dzieci Wojny ,, Iskierka Nadziei", Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,

Partnerzy:Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie i Posterunek Policji w Pieckach, Lokalna Grupa Działania ,, Mazurskie Morze", Inkubator Ekonomii Społecznej w Mrągowie, Sołectwo Gant, Sołectwo Gajne, Mazurski Park Krajobrazowy w Krutyni, ,  ,,Skok Stefczyka" placówka w Mrągowie, ZHP w Mrągowie, ZHP w Białej Piskiej, Miasteczko ,, Mrongowille",Zespół Wokalno - instrumentalny ,,Pieckowianie", Klub Sportowy w Nawiadach.Szczególne podziękowania kierujemy do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Rzecznika Praw Dziecka za przekazane uczestnikom festynu upominki i gadżety. Dziękujemy również Lokalnej Grupie Działania "Mazurskie Morze" za stoisko z wędzonymi rybami (w ramach cyklu działań promocyjno- informacyjnych "Jedz Ryby! Bądź mądry!" ), Panu Markowi Szabelskiemu Piekarnia Cukiernia Szabelski za przekazane nieodpłatnie pieczywo oraz wszystkim lokalnym partnerom i przedsiębiorcom za zaangażowanie się w organizację i przekazanie art. spożywczych i papierniczych.
Dzięki Państwu możliwe było zorganizowanie i przeprowadzenie tej imprezy.

Koordynator lokalny: Teresa Nowacka - Kierownik GOPS w Pieckach
Przejdz do galerii...
Podziękowanie
Zakończenie XVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny w Pieckach
ZAPROSZENIE NA UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE OBCHODÓW XVII 
WARMIŃSKO  MAZURSKICH DNI RODZINY POD HASŁEM "RODZINA DROGOWSKAZEM ŻYCIA"
Zaproszenie na uroczyste zakonczenie XVII Dni Rodziny 001 Zaproszenie na uroczyste zakonczenie XVII Dni Rodziny 002
OBCHODY XVII WARMIŃSKO - MAZURSKICH DNI RODZIN pod hasłem "Rodzina drogowskazem życia", które odbędą się od 15 maja do 12 czerwca.
Clipboard01
Informacje na temat planowanych wydarzeń XVII WARMIŃSKO-MAZRUSKICH dni rodzin.
DEKLARACJA

przystąpienia do udziału w organizacji przedsięwzięć na terenie Gminy Piecki w ramach organizacji obchodów XVII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny
pod hasłem,, RODZINA DROGOWSKAZEM ŻYCIA"
(trwających w okresie od 15 maja do 12 czerwca 2015 r.)
W Krutyńskim Piecku 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka dzieci także z rodzicami uczestniczyły w różnych konkursach, grach i zabawach przy ognisku. Były śpiewy i tańce a na koniec poczęstunek. Ponadto zostały ufundowane ze środków GPPiRPA  nagrody dla uczestników konkursu fotograficznego.
W Głognie w świetlicy wiejskiej 14 czerwca wspólnie z GOKSiR "Pegaz" zorganizowano festyn rodzinny dla ok. 50 osób . Oprócz zabaw, gier i konkursów dzieci uczyły się jak dekorować ciasteczka domowego wypieku.

W Szkole Podstawowej w Starych Kiełbonkach dnia 2 czerwca dla 37 uczniów, 9 rodziców i 7 nauczycieli na terenie szkoły odbyły się rozgrywki sportowe - mecze piłki nożnej i siatkowe, uczniowie kontra nauczyciele oraz miedzy samymi uczniami klasy IV, V i VI, konkurs rzutów do kosza oraz inne gry i zabawy. Dużym powodzeniem cieszył się wyjazd do Parku Linowego w Sychowie, gdzie emocjom i różnego rodzaju przeżyciom nie było końca.
Podobnie było w Dłużcu, gdzie impreza odbyła się 31 maja w Świetlicy Wiejskiej a      7czerwca w Szkole Podstawowej, w której udział wzięły uczniowie szkoły i rodzice, obyły się występy oraz wystąpił zespół ludowy ,,Pieckowianie". Ponadto były pokazy sztuki walki ,,aikido", zawody sportowe, spotkanie z Bractwem Rycerskim, warsztaty ,,decoupage" oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek i kiermaszem  domowych ciast. Były takie atrakcje jak: trampolina, dmuchana zjeżdżalnia, nauka tańca i malowanie twarzy.
W Macharach 30 maja na boisku i świetlicy wiejskiej obyła się impreza dla dzieci i rodziców z okazji Dnia Dziecka. Zabawę uświetnił zespół ,,Iskierka" ze Stowarzyszenia Dzieci Wojny.

7 czerwca w Dobrym Lasku odbyła się podobna impreza. Humory dopisywały, dzieci utrzymały poczęstunek a grom i zabawom nie było końca.
W dniu 29 maja w Gimnazjum w Pieckach w ramach Festynu Rodzinnego odbył się konkurs plastyczny i literacki o tematyce prorodzinnej w ramach akcji społecznej ,, Zdrowa i szczęśliwa rodzina". Uczestnikom konkursu za zajęcie pierwszych miejsc ufundowano nagrody ze środków GPPiRPA. Dzieci brały udział w igrzyskach sportowych. Zorganizowano także konkursy tańca między pokoleniowego oraz pokazy rycerskie.
Wszystkie przedsięwzięcia przeprowadzone w sołectwach gminy Piecki w ramach XVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny to nie tylko propozycje alternatywnych form spędzenia wolnego czasu ale podkreślenie wagi rozwoju rodziny w rozwoju dziecka oraz wspieranie i promowanie prawidłowego funkcjonowania rodziny, ponieważ w niej skupia się przyszłość każdego człowieka. Niestety wiele rodzin XXI wieku musi borykac się z wieloma trudnościami. Choć to przykre, występują w niej zjawiska negatywne takie jak: przemoc, alkoholizm, ubóstwo. Dlatego tak ważne jest organizowanie takich przedsięwzięć, gdzie pokazuje się piękno rodzin   wielopokoleniowych, które dzięki wspólnym posiłkom i wspólnemu spędzaniu czasu kultywują tradycje.
DSCN6528 DSCN6538 DSCN6547 DSCN6554 DSCN6556
DSCN6558 DSCN6600
W Lipowie na Festynie rodzinnym 31 maja  bawiło się wyśmienicie 120 osób (wspólnie dzieci z rodzicami ) uczestnicząc w konkursach plastycznych, występach i wszelkiego rodzaju grach i zabawach. Wystąpił  również  Zespół Ludowy "Pieckowianie", były pokazy ratowniczo-gaśnicze OSP w Pieckach a na koniec wszystkie dzieci otrzymały poczęstunek. 
DSC09271 DSC09284 DSC09286 DSC09292 DSC09307 DSCF3681
DSCF3719 DSCF3723 DSCF3724 DSCF3725 DSCF3726 DSCF3727
W Szkole Podstawowej w Nawiadach wspólnie ze Świetlicą Opiekuńczo-Wychowawczą ,,Mrowisko" zorganizowano Dzień Dziecka 4 czerwca dla 140 uczniów. Był to festyn rekreacyjno-sportowy ,,Aktywnie i z głowa po zdrowie" . Dzień ten minął pod znakiem zabaw sportowych, konkursów oraz tańca. Klasy rywalizowały między sobą w wielu śmiesznych konkurencjach. Klasy IV-VI rozgrywały również międzyklasowy turniej piłki nożnej. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się konkurs tańca, w którym uczestniczyli uczniowie z klas 0-VI. Wszyscy tancerze otrzymali nagrody ufundowane z Rady Rodziców SP w Nawiadach. Po zmaganiach sportowych był czas, aby posilić się. Poczęstunek zorganizowano przy udziale GOPS w Pieckach ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  oraz Rady Rodziców. Niemal przez cały czas oblegane było stoisko z watą cukrową, którą kręcili rodzice uczniów. Podczas festynu wszyscy mięli możliwość pomalowania sobie twarzy w specjalnym stoisku, obok którego szkolny pedagog propagował zdrowy styl życia, wolny od nałogów. W trakcie imprezy rozstrzygnięto konkurs plastyczny ,,Nie pal przy mnie, proszę" oraz konkurs literacki pod tym samym tytułem.
DSCF3594 DSCF3597 DSCF3609 DSCF3619 DSCF3620
DSCF3622 DSCF3627 DSCF3631 DSCN7412
W ramach XVI Warmińsko-Mazurskich DNI RODZINY pod hasłem ,, Rodzina fundamentem życia społecznego" z środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dofinansowano przedsięwzięcia  z elementami profilaktyki podjęte w środowisku lokalnym. Były to festyny rodzinne, połączone z różnego rodzaju konkursami, pokazami, występami zespołów artystycznych a także wszelkiego rodzaju gry i zabawy.
W Cierzpiętach , z okazji otwarcia placu zabaw, odbył się festyn rodzinny dnia 2 maja, w którym uczestniczyło około 150 osób z Cierzpiąt i okolic. Dzieci miały atrakcje w postaci dmuchanej zjeżdżalni, wszelkiego rodzaju zabaw zwieńczonych ogniskiem przy którym uczestnicy mogli upiec kiełbaski i poczęstować się cistami domowego wypieku.

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka Parafialny Zespół Caritas w Pieckach
już drugi rok z kolei przy współpracy z Zarządem Osiedla PRL i GOKSiR ,,Pegaz" w Pieckach zorganizował na stadionie w Pieckach Dzień Dziecka. Przeprowadzono mnóstwo ciekawych konkurencji sportowych, w których brały udział zarówno maluchy jak i starsze dzieci, a nawet dorośli. Odbył się tez konkurs plastyczny pn ,,MAMA, TATA I JA" zawierający elementy profilaktyki uzależnień. W przerwie między konkurencjami miał miejsce pokaz gaszenia pożaru przez ekipę Straży Pożarnej. Wszystkie dzieci biorące aktywny udział w zabawach i konkursach otrzymały dyplomy, nagrody a najlepsi z najlepszych - medale. Dla wszystkich dzieci a było ich ponad 300 udostępniona była bezpłatnie zjeżdżalnia, karuzela i trampolina, przejazd bryczką konną, malowanie twarzy a do tego mnóstwo słodkości: domowe ciasto i kompot, ciasteczka, wata cukrowa oraz lody. Impreza dla naszych dzieci współfinansowana została ze środków GKiRPA, Urzędu Gminy, GOKSiR ,,Pegaz", jak tez ludzi dobrej woli.

OBCHODY XVI WARMIŃSKO - MAZURSKICH DNI RODZINY POD HASŁEM: "RODZINA FUNDAMENTEM ŻYCIA SPOŁECZNEGO" ZORGANIZOWANE NA TERENIE GMINY PIECKI
Jak obchodziliśmy Dni Rodziny w czasie pandemii  2020 r

Inauguracja XXII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny
,,Młodość - Miłość -  Małżeństwo - Rodzina”

,,Modlitwa za Rodziny”
Msza Św. ,, O błogosławieństwo  Rodzin”
Piecki 2020r
Więcej-->
DZIEŃ MATKI "Śpiewamy dla Mamy”

W ramach lokalnych obchodów Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny w GOPS w Pieckach odbyła się uroczysta wideorelacja z udziałem rodzin objętych wsparciem asystenta rodziny
.
spiewamy dla mamy
Więcej-->
WIDEORELACJA
Świętujemy ,,Dzień Ojca”
                                                                        
W ramach  obchodów Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem lokalnym ,,Dni Rodziny w Gronie Rodziny” w GOPS W Pieckach  asystenci rodzin zorganizowali  uroczystą wideorelację z udziałem rodzin objętych wsparciem asystenta rodziny
Więcej-->
Skype - Konkurs   ,,Bezpieczne wakacje”

Wakacje to okres, w którym znajdujemy czas na zabawę, relaks i drobne szaleństwa.
Nie mamy obowiązków związanych ze szkołą i nauką, więc możemy  planować najróżniejsze przygody, w których będziemy brać udział
Więcej-->
OGŁOSZENIE KONKURSÓW
W  ramach  obchodów  XXII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem  ,,Dni Rodziny w Gronie Rodziny”
Dni Rodziny to nie tylko przedsięwzięcia integrujące, ale przede wszystkim lokalne działania, w których możemy podkreślić znaczenie rodziny.
Więcej-->
Profilaktyczna Akcja  Wakacyjna

W ramach obchodów XXII Warmińsko Mazurskich Dni rodziny oraz działania Letniego  Klubiku Profilaktyki Dziecka i Rodzica  GOPS  w Pieckach
20  - 28 sierpnia 2020r  godz. 13.00 - 15.00
Więcej-->
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW
,,Dni Rodziny w gronie Rodziny ”

Laureaci gminnego konkursu w ramach XXII Warmińsko Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem MIŁOŚĆ-MŁODOŚĆ-MAŁŻEŃSTWO-RODZINA
,,Rodzina w czasie pandemii”
Więcej-->
Inauguracja XXIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny dnia 14 maja 2021, godz. 10.00 w formie on-line w którym między innymi uczestniczył GOPS w Pieckach
Więcej-->
INAUGURACJA LOKALNYCH OBCHODÓW DNI RODZINY  "MIĘDZYPOKOLENIOWO - RADOŚNIE I ZDROWO"  - UROCZYSTA MSZA ŚW.
Więcej-->
TARGI EKONOMII SPOŁECZNEJ W PIECKACH
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Plakat Targi ekonomii Społecznej w Pieckach 25 czerwca 2021
Spotkanie integracyjne pod hasłem „Międzypokoleniowo - Radośnie i Zdrowo” w ramach XXIII Warmińsko Mazurskich Dni Rodziny "Młodość- Miłość-Małżeństwo-Rodzina"

Dnia 16.06.2021 r. pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach zorganizowali spotkanie integracyjne rodzin z dziećmi.
Więcej-->
"Eko-spacer" - rodzinne sprzątanie świata.

Asystenci rodziny i sekretarz GKPiRPA w GOPS w ramach obchodów XXIII Warmińsko Mazurskich Dni Rodziny ,,Młodość - Miłość - Małżeństwo - Rodzina” zorganizowali 22 czerwca 2021r sprzątanie ścieżki edukacyjnej wokół stawu w Pieckach.
1. Sprzatanie terenow zielonych 2. wycieczka Eko sciezka posrod stawow
Więcej-->
TARGI EKONOMII SPOŁECZNEJ
pod hasłem ,, Ekonomia społeczna w rozwoju lokalnym -praca wartością człowieka”.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i Klub Integracji Społecznej w Pieckach wraz z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Olsztynie przystąpił do realizacji wspólnej inicjatywy tzw.  TARGI EKONOMII SPOŁECZNEJ pod hasłem ,, Ekonomia społeczna w rozwoju lokalnym -praca wartością człowieka”.
targi ekonomii spolecznej 2021 (44) targi ekonomii spolecznej 2021 (47)
Więcej-->
Rodzinne warsztaty zielarskie    ,,Zielona Przestrzeń”                         

Asystenci rodziny i sekretarz GKPiRPA w GOPS w ramach obchodów XXIII Warmińsko Mazurskich Dni Rodziny ,,Młodość - Miłość - Małżeństwo - Rodzina” prowadzili 7 lipca 2021r warsztaty z zakresu edukacji przyrodniczej i zielarstwa,, Rodzinne warsztaty zielarskie”.
Więcej-->
Obchody XXIII Warmińsko Mazurskich Dni Rodziny w Pieckach
Lekcja ,,Pamięć i tożsamość”

Horacy pisał „Non omnis moriar” - nie  wszystek umrę. Jak  rozumieć te słowa?
Każdy z nas podczas życia podąża swą własną ścieżką, zawiera określone przyjaźnie, zakłada rodzinę.
Więcej-->
Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 13 maja do 6 czerwca 2022r. organizowane są przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Radę ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego XXIV Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny pod hasłem „Rodzina z wartościami to silna rodzina”.
Więcej-->
„Spotkanie z okazji Dnia Matki w ramach XXIV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny”

Dnia 26.05.2022r. o godz. 13.30 do 15.15 w świetlicy Klubu Integracji Społecznej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach, odbyło się międzypokoleniowe spotkanie dzieci i seniorów.
Więcej-->